Power System Dipping Beast

TOP 19 v kategorii Fitness opasky

Power System Dipping Beast

Doporučená nabídka Ronnie.cz

Skladem • Více variant45 Kč98 % • 7 214 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč98 % • 9 037 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč6 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta57 Kč100 % • 189 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 8 370 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč92 % • 1 092 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč87 % • 2 recenzeDalší informace
Skladem • Více variant65 Kč96 % • 4 743 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant55 Kč4 recenzeDalší informace

• Perfektní polstrování, vůbec netlačí
    • Dostatečně dlouhý řetěz se dvěma karabinami
    • Kvalitní prošívání
    • Možná by mohl být v různých velikostech, mám jej maximálně u sebe a je to přesně dotaženo ale nejsem žádný hubeňour. Pro chudší lidi možná velké.
  • , zakoupeno v FITNESS4U

Trochu jsem se obávala, aby mi opasek padl, jelikož nikde nebyly psané rozměry. Musím říct, že mi padne perfektně i přesto, že mám úzký pas. Dá se s ním dobře manipulovat, je z příjemného materiálu, takže i když ho mám na holé kůži, nikde mě nedře ani netlačí. Můžu ho doporučit všemi deseti!

Sportovní opasek s řetězem pro připevnění dalšího závaží pro náročnější tréninky.Zátěžový opasek Dipping Beast určený pro závodní i kondiční kulturisty je vyroben z velice odolného nylonového materiálu. Využití opasku oceníte při těžkých cvicích během tréninku. Tento opasek je doplněn řetězem z velmi kvalitní oceli, na který se dá připevnit přídavná zátěž k efektivnějšímu cvičení. Opasek využijete v případě, že je pro Vás cvičení s vlastní vahou již přiliš lehké a potřebujete zvýšit zátěž. Typicky se zátěžové opasky využívají při cvičení kliků na bradlech s vlastní vahou ztíženou o další závaží. Zátěžový opasek je vhodný pro náročné uživatele zaměřené na silové sporty. Opasek je k dostání v jedné univerzální velikosti. Barva opasku je černá s barevným prošitím - červeně nebo žlutě. Maximální nosnost opasku je až 200 kg.

Materiál: 70 % neopren, 30 % nylon extra nosný opasek s dvojitým jištěním robustní tréninkový opasek z nylonu 82 cm ocelový řetěz se 2 karabinami ideální pomůcka na kliky a další cviky - při tréninku hrudníku a tricepsů

Rozměry opasku:

Najdete je i na připojeném ilustračním obrázku. délka (pevná část) - 77 cm šířka (pevná část) v rozšíření - 15,3 cm šířka (pevná část) v zúžení - 10,3 cm šířka oka na konci opasku pro uchycení řetězu - 6,4 cm délka řetězu (vč. jedné karabiny na konci) - 84 cm

Čistit jen chemicky, nesmí se prát a žehlit, nesmí se bělit, nesušit na přímém slunci. Neponechávat namočené.

Oficiální tabulka velikostí (dle pasu) výrobce opasků Power System:

XSSMLXL XXL kožené opasky

• PS-3000, PS-3100, PS-3250 64 - 82 cm74 - 96 cm82 - 100 cm 96 - 113 cm100 - 118 cm syntetické opasky - PS-320075 - 85 cm 80 - 90 cm88 - 98 cm 100 - 110 cm108 - 118 cm 116 - 135 cm powerlifterské opasky
  • PS-3800 69 - 89 cm 75 - 98 cm85 - 108 cm 99 - 119 cm vzpěračské - PS-3830 67 - 88 cm 78 - 99 cm88 - 109 cm 98 - 110 cm vzpěračské - PS-3030 62 - 84 cm72 - 94 cm 82 - 104 cm92 - 114 cm 102 - 122 cm dipping - PS-3820, PS-3860jedna velikost

Tento produkt na sobě nese značení: PS-3860.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta57 Kč100 % • 189 recenzíDalší informace

• Perfektní polstrování, vůbec netlačí